Červenec 2012

Animace Death Note

26. července 2012 v 11:07 | Lucky* |  Ostatní grafika
Zdar lidi,
tak jsem se tu zase jednou zastavila po delší době s grafikou. To jste nečekali, co? xD Určitě se vám po mě hrozně stýskalo (já vím, že ne xD).
Hellyeah, to nevadí. Prostě jsem tady a s tím nic nenaděláte. *psychopat*
Takže tu pro vás mám čtyři animace z mého oblíbeného anime Death Note a to konkrétně s mojí nejoblíbenější postavou - Lawlietem, známým též jako L, nebo Ryuzaki (nejsem si jistá, jak se to píše, ale to je jedno xD).
Mě osobně se ty animky nijak moc nelíběj, jsou to holt prostě klasický animace z videa, na dělání něčeho pořádnějšího jsem moc líná. Navíc jsem začla nenávidět Photoscape, protože v tý podělaný verzi, kterou mám vůbec není tlačítko Nový soubor, takže ho pokaždý animce musím restartovat a pak trvá přibližně půl hodiny, než se mi načtou všechny soubory. Ale to je jedno. Já vím, že stejně nechápete, o čem mluvím xD
A taky vím, že je každá ta animka jinak velká, to je jako naschvál.

Tak, to je, co se týče grafiky protentokrát všechno, jenom chci ještě dodat - nekraďte, nekopírujte, a tak dále a tak dále. Však to znáte.

Btw.: Ještě něco. Se sestrou jsme měly takovej nápad, že bychom si založily k tomuhle blogu chat na blueboardu, kam bychom se snažily nějak pravidelně lézt a vy byste se nás tam třeba mohli ptát na různý dotazy ohledně grafiky a tak. Co si o tom myslíte?

Avatary Carly Rae Jepsen 0.1

2. července 2012 v 20:00 | Eve |  Avatary
Ahoj všichni,
opět tu pro vás mám po dleší době nějakou grafiku. Tentokrát avatary s Carly Rae Jepsen, která je teď hodně slavná díky svojí písničce Call Me Maybe, která se mě osobně celkem líbí ;)
Avatary nejsou ničím zajímavé, jenom jsem dala přes obrázky několik textur. Ale snad se někomu zalíbí ;)