Červen 2011

Avatary Coca-Cola

30. června 2011 v 16:29 | Eve |  Avatary
Máte rádi Colu? Já jí miluju - z toho důvodu jsem s ní udělala tři avatary ;) Je to takový trochu jiný styl než dělám obvykle, takový jednodušší.

Nejvíc se mi líbí ten první, co Vám? :)


Odměny za Vaše hlasy

30. června 2011 v 12:19 | Eve a Lucky* |  Site
Takže nejdříve bychom chtěli moc poděkovat těm, kteří pro nás hlasovali, opravdu moc si toho vážíme ;) Hlasy jsme Vám všem oplatili a v tomto článku máme něco pro ty, co si vybrali grafickou odměnu.
Jinak stále pro nás můžete hlasovat, odkazy v horním boxu, nebo v TOMTO článku, budeme rády za každý hlas a pokud si napíštete odměníme Vás ;)

Jinak co vysvědčení? U nás celkem v pohodě, já (Eve) mám 4 dvojky (z Angličtiny, Němčiny, Zemáku a Chemie) a jsem spokojená, mohla jsem mít pět dvojek. A oproti minulýmu pololetí jsem se o 1. dvojku zlepšila ;) Na tercii na gymplu (neboli 8. třída) to celkem ujde, ne?
Sestra (Lucky*) má 3 dvojky (z Matiky, Dějáku a Zemáku). Taky bych řekla že na sekundu (7. třída) je to super ;)


Tak teď už ty odměny. (Vyráběla Eve)

(celý článek)

Podpoříte nás svým hlasem?

28. června 2011 v 18:49 | Eve a Lucky* |  Site
Ahoj lidi, takže tímto bychom Vás chtěli poprosit, jestli by jste pro nás neudělali takovou maličkost.
Totiž, jsme v jedné SONB a na dalším blogu jsme nominované na nejlepší grafický blog 2011, takže pokud se Vám aspoň trochu líbí naše grafika a celkově blog, podpořte nás prosím - TADY, jako Eve a Lucky* a TADY, jako graphic-dessy.

A aby jsme tady jenom trapně nežebrali o hlásky, máme pro Vás i něco za čas, který jste věnovali hlasování.

1. Chcete, abychom pro Vás někde hlasovali? Stačí napsat do komentářů, kolikáte jste nám dali hlasy + odkaz, kde máme hlasovat a můžete si být 100% jistí, že od nás dostanete hlas.

2. Chcete na oplátku nějakou grafiku? Stačí napsat do komentářů, kolikáte jste nám dali hlasy a jakou grafiku by jste si přáli. V nabídce máme: avatary, ikonky, jmenovky, nebo PNG srdíčka (každý si může vybrat pouze jednu věc). Napište s kým/čím by to mělo být a barvu + případně jaký nápis (u jmenovek jaké jméno a barvu).

(ukázka PNG srdíčka - by Eve)

Předem Vám moc děkujeme.
Vaše Eve a Lucky*

PNG srdíčka Bruno Mars

28. června 2011 v 17:39 | Lucky* |  PNG
Tak jsem vyrobila pár takových jednoduchých PNG. Právě před chvílí jsem totiž zjistila, jak jednoduše dělat png srdíčka v Photoshopu :D
Užívejte v míru, nekopírujte beze zdroje. Kdo to ukradne, tomu hlava upadne.

Avatar Emma Watson 0.1

28. června 2011 v 15:49 | Eve |  Avatary
Tak dnes pro Vás mám něco menšího - animovaný avatar s Emmou. Není ničím úžasný ani zajímavý...možná akorát tím že je animovaný ;)) Posuďtě sami:
Jak se Vám líbí?

Volný dess - KATY PERRY 0.2

27. června 2011 v 16:39 | Eve |  Volné dessy - CELEBRITY
Autor: Eve
S kým/čím: KATY PERRY
Barvy: šedá, fialová - tmavé barvy
Můj žvást: Tak řekla bych že tenhle desing je trochu jinej styl, než dělám obvykle, hlavně tím, že je hodně tmavej. Ale celkem se mi i líbí. Udělalala jsem ho proto, že v rádiu hrály písničku od Katy - to mě inspirovalo. Jinak Katy má úžasný písničky, např. Firework, Teenage Dream, Last Friday Night, California Gurls atd... ;)

Jak se Vám design líbí? (prosím upřímný názor;)


Jestli si ho nastavíte, napište nám to prosím SEM.

Jak nastavit tento design?

(celý článek)

Avatary Avril Lavigne 0.1

26. června 2011 v 20:29 | Eve |  Avatary
Takže teď tu pro Vás mám 3 avatary s Avril. Jsou takové jednodušší, není to nic úžasného, ale řekla bych, že ujdou ;)
Jak se líbí Vám?

Jinak pokud máte rádi náš blog, a líbí se Vám naše grafika, můžete nás podpořit ZDE, - náš blog je nominován o nejlepší grafický blog 2011, moc si toho vážíme. Každý hlas rády oplatíme, stačí napsat! ;)

Volný dess - Summer is here

26. června 2011 v 13:19 | Eve |  Volné dessy - OSTATNÍ
Autor: Eve
S kým/čím: S letní tématikou
Barvy: světlé letní barvy
Můj žvást: Tak jsem zase o dlouhé deobě udělala něco, co není s celebritou. Patlala jsem se s tím docela dlouho, ořezat všechny ty zmrzliny, lehtko, slunečník a stolek mi dalo docela zabrat. Cílem byl layout půsbící příjemně a hodně letně. No, možná by se dalo říct, že se mi to částečně povedlo...
Jak se líbí tento design Vám?
(prosím upřímně!)

Jestli si tento design vezmete, napište nám to prosím SEM.

Jak nastavit tento design?


(celý článek)


Textura 0.4

24. června 2011 v 17:00 | Eve |  Textury
Tak dnes pro Vás mám pro změnu trochu jinou grafiku - vyrobila jsem texturu. Musím říct, že je to moje první textura v životě, která aspoň trochu připomíná texturu. Všechno na ní je mé výroby, do poslední tečky ;) Nevím jestli Vám k něčemu bude, ale budu ráda, když ji na něco využijete.
Zdroj uvádět nemusíte v případě, že ji použijete např. na design, ale byla bych ráda, kdyby jste to udělali. Pokud texturu skopírujete do samostatného článku, zdroj určitě uveďte!

Jak se Vám líbí? (upřímně!)

(klikni na obrázek pro plnou velikost)


Nápisek - Crazy

21. června 2011 v 19:59 | Eve |  Nápisky
Tak dneska přidávám opět jenom takovou malou blbost, na nič většího nemám momentálně náladu ani čas ;) Je to nápi CRAZY a je opravdu dost crazy, možná ž kýčovitej :D
Jak se líbí Vám?

Avatary Selena Gomez 0.2

19. června 2011 v 16:09 | Eve |  Avatary
Takže za prvé bychom se Vám chtěli omluvit, že tu pár dní nic nebylo - já, Eve jsem byla pryč (v Českém Ráji) a sestra Lucky* se na to tady tak trochu vykašlala. Takže teď se pkusím vyřešit všechny žádosti atd. co se tu meztím nahromadily.

Jinak tady mám pro Vás 3 avatary se Selenou. Takové trochu zvláštní, moc se mi ani nelíbí.
Jak se líbí Vám?

Hodnocení našeho blogu od Aleeshy

16. června 2011 v 14:20 | Lucky* |  Site
Hodnocení od Aleeshy, http://next-time.blog.cz/

LAYOUT: líbí se mi jak je to rozmyslení! líbí se mi to kvůli tomu že se ten lay hodí k grafickým blogům. né k autorským ani celebritovým. prostě se mi taky líbí žže tam máte vaši tvorbu. vaše laye... to je přece na vašem blogu hlavní. přece laye :)- prostě super layout 10/10

MENU: máš zajímavý a vůbec není neviditelný.. je naopak viditelný a pěkný.. menu 10/10

POPISKY: jsou úžasné. líbí se mi jejich styl :) popisky 10/10

BARVY: barvy ti ladí. fialová a šedá je mezi mými oblíbenými : barvy 10/10

AKTIVITA: když to jeden den nestihneš tak to vynahradíě tím druhým.. aktivita 10/10

OBLÍBENOST LIDÍ: tu máš velkou, lidi k tobě chodí, chápou tě a grafiku ti chválí i toplist mi říká že ti musím dát maximum bodů oblíbenost 10/10

GRAFICKÁ ÚROVEŇ: máš dokonalou :)... a hrozně se mi líbí tvé dessy. grafická úroveň 10/10

máš 70 bodů z 70
hodnocení blogu bylo pro graphic-dessy.blog.cz
- žádná kritika "super blog"
________________________________________________________

Děkujeme za pěkné hodnocení a jsme rády, že se ti nás blog tak líbí :). Ale nepřeháněj to tolik s tou chválou, to si ani nezasloužíme ;). Ještě jednou děkujeme.
Lucky* a Eve

Volný dess - TAYLOR SWIFT 0.2

15. června 2011 v 16:49 | Eve |  Volné dessy - CELEBRITY
Autor: Eve
S kým/čím: TAYLOR SWIFT
Barvy: béžová, hnědá - celkem světlé barvy
Můj žvást: Opět něco s Taylor. Tenhle design vznikl proto, že jsem ořezávala fotky na ten blend, co jsem sem dávala včera a řekla jsem si, že když už mám ty fotky ořezaný, tak proč je nevyužít ještě na design? ;) Jinak design mě nepříjde špatný.
Jak se líbí Vám? (upřímně!)

Pokud si ho vezmete, napište nám to, prosím SEM.

Jak nastavit tento design?


(celý článek)

Blend - Taylor Swift 0.1

14. června 2011 v 20:49 | Eve |  Blendy
Takže po delší době tu přidávám blend. Musím přiznat, že se mi líbí, řekla bych, že jr to jeden s nejlepších blendů co jsem kdy vyrobila ;)
Jak se líbí Vám? (prosím upřímně!) ;)
Jinak neopovažujte se to ukrást, dopadli by jste hodně špatně, na zlodějě jsem obvzláš't zlá :D
(kopírovat můžete, ale pouze se zdrojem!)

Nápisek - Sprechen Sie Deutsch?

14. června 2011 v 18:49 | Lucky* |  Nápisky
Tak jsem zase jednou spatlala nějakou tu grafiku. K tomuto nápisku mě inspirovalo moje školní studium německého jazyka. Tak ho užívejte v míru a se zdrojem. Nekraďte a nekopírujte bez zdroje!

Tak ho užívejte v míru a se zdrojem. Nekraďte a nekopírujte bez zdroje!

Popisky do menu 0.3

13. června 2011 v 18:39 | Eve |  Nápisky
Takže dnes tady pro vás mám takovou sadu popisků do menu. Jsou šedivé, takže by se mohly hodit na víc druhů pozadí. Mě osobně se celkem líbí, nejsou nijak moc složité nebo propracované, ale v jednoduchosti je krása ;)
Prosím napište svůj upřímný názor :)

Pokud je použijete uveďte prosím někam že jsou popisky od nás ;)celý článek ↓

Hodnocení našeho blogu

12. června 2011 v 12:00 | Eve a Lucky* |  Site
Hodnocení od katherine-fan.blog.cz

Taakže, vezmu to popořadě. První k designu. Moc se mi líbí, jak jste vyřešili ty úkazky prací a horní meny. Jednoduché a člověk se v tom vyzná a navíc tuhle fialovou zbožňuju :). Musím říct jak jsem si projížděla archívy a koukala na grafiku z roku 2009 a pak ze součastnoti tak mám jediné slovo "wow". Zazačátku se mi vaše layoutu nelíbily. Doufám, že se neurazíte. Koukněte se třeba na rozdíl tohodle a tohodle. Těd nad těmi layouty slintám. :D :D Kdybych vás měla srovnat jako dvě grafičky tak. Podle mě se Eve věnuje blogu víc než Lucky*. Bez urážky layouty se celebritami jsou lépe Eve, ale když se podívám na layouty s přírodou nebo zvířaty tak ty se mi zase více líbí od Lucky*. Třeba tento layout jsem si totálně zamilovala :). Tak a už dost srovnávání :). Teď obsahově. Katalog máte pěkně zaplněný k tomu nemám co dodat. Líbí se mi hodně článků v rubrice tutoriály, které jsou pro nemehla jako já docela užitečné. Taky se mi líbí časopis Revista, je škoda, že v něm nepokračujete. Také se mi líbí nápad na aktuální projekt, taky jsem se do něj přihlásila, takže super. Možná byste až budete mít čas otevřít layouty na přání, bývá o to velký zájem. Myslím, že váš blog obsahuje vše co může skvělý grafický blog mít. Jen tak dál ... :)
_________________________________________________________________________
My bychom Ti moc chtěli poděkovat, za krásný hodnocení. Musíme uznat, že jsi si na našem blogu všmla mnoha detailů a že jsi si ho opravdu dobře prohlédla. Rozhodně nás nic z toho, co jsi napsala neurazilo - máš určitě pravdu že na začátku byla naše grafika hrozná, to rozhodně jo, některé hodně staré laye jsme již dávno smazaly, ty co se ještě daly přežít jsme zde nechaly jen tak pro srovnání, jak se zlepšujeme ;) A taky uvažujeme o tom, že s časopisem Revista budeme pokračovat. A layouty na přání nemáme otevřené proto, že zájem byl a my jsme to prostě nestíhaly ;)

Ještě jednou Ti moc děkujeme za krásné hodnocení a za čas, který jsi mu věnovala ;)

PNG Poník

10. června 2011 v 21:30 | Eve |  Ostatní grafika
No, tak tady pro Vás mám takovou pro změnu trochu jinou graiku. Je to png poník, kterého jsem vytvořila v Photoshopu - aby jste věděli že neumím jenom designy :D. No, původně to měla být žirafa, ale to už je vedlejší :D Ty nohy to má takhle zjednodušený, protože koňský nohy bych nenakreslila ani za sto let :D


Je to trochu divný, já vim, ale stejně se to neopovažujte ukrást, protože by jste dopadli špatně, na zloděje jsem zlá. Kopírovat můžete, ale vždy uvést zdroj ;)

Jak se Vám poník líbí? (prosím upřímně!) ;)

Volný dess - SELENA GOMEZ 0.3

9. června 2011 v 20:29 | Eve |  Volné dessy - CELEBRITY
Autor: Eve
S kým/čím: SELENA GOMEZ
Barvy: fialová, růžová - spíše světlé barvy
Můj žvást: Tak jo, musím uznat, že tenhle design se mi líbí, konečně po dlouhé době, se mi povedlo něco, s čím jsem více méně spokojená. A ještě musím dotat, že to měla být původně tapeta na plochu, ale pak to začalo podezřele připomínat design, tak je to design ;)

Jak se líbí Vám? A prosím upřímě ;)

Pokud si někdo nastavíte tento design, dejte nám prosím vědět SEM.
Jinak jestli se Vám líbí náš blog , můžete nás podpořit hlasováním ZDE, jsme tam jako Eve a Lucky*, rády oplatíme ;)

Jak nastavit tento design?

(celý článek)

MY hodnotíme VAŠÍ grafiku 0.1

6. června 2011 v 19:50 | Lucky* a Eve |  MY hodnotíme VAŠÍ grafiku


Tak tu je první hodnocení vaší grafiky, V tomto článku vyjádříme upřímný názor na vaše zaslaná díla. A kdy bude další díl netušíme, uvidíme, podle toho, kolik nám pošlete děl, zhodnotíme je zase až jich bude 4 a více.

Hodnocení v celém článku.