Květen 2011

Co by jste zde chtěli?

27. května 2011 v 19:30 | Eve a Lucky* |  Site
Zdravíme Vás, naši návštěvníci a máme na Vás takovou menší prosbičku. Potřebujeme slyšet Váš názor, co by Vám jako návštěvníkům zde na blogu líbilo. Není to nic jakože bychom už nevěděli co přidávat, ale chceme jen slyšet co by jste tu uvítali, abychm věděli, na co se zaměřit.

V nabídce máme:
1. Soutěž - nebyla by to žádná SONB, ani SONC, spíše něco na způsob VGS. Prostě grafická soutěž, ne přímo VGS, ale šlo by také o to kdo nejlépe splní zadané úkoly ;)

2. Návod na grafiku - napište nám do komentářů, na co by jste návod chtěli a my se ho pokusíme vytvořit (pokud to bude v našich silách). Bylo by to formou textu a screenů z obrazovky ;)

3. Rubrika, ve které my hodnotíme Vaši grafiku - bylo by to něco na způsob dýchánků na layforu, Vy by jste nám posílali svoje výtvory a my bychom je zveřehjňovali v článcích a říkali svůj názor - hlavní účel by byl pomct Vám, zlepšovat se v grafice ;)

4. Grafická poradna - článek, pod který by jste psali své dotazy ohledně grafiky a my bychom vám odpovídali také do komentářů (popřípadě do toho článku). Ovšem nezaručujeme že víme všechno :D

5. Více nějakého druhu grafiky - napíšete do komentářů, jakou grafiku by jste tu rádi viděli častěji a my, pokud by to bylo v našich silách, budeme tuto grafiku přidávat více ;)

6. Něco jiného - máte nějaké jiné návrhy? Pište do komentářů :) (designy na objednávku dělat nebudeme!)

Tak to je vše. Piště prosím do komentářů a hlasujte v anketě ;)

Vaše Eve a Lucky*

Záložka - NINA DOBREV 0.1

26. května 2011 v 18:29 | Eve |  Ostatní grafika
Tak opět je tu něco s Ninou, tentokrát záložka do knížky. Není to tím, že bych byla nějaký její fanoušek, ale prostě má krásný fotky ;)
PS.: Je to snad první záložka, co jsem kdy vyrobila :D
Jak se Vám záložka líbí?



Volný dess - NINA DOBREV 0.2

24. května 2011 v 19:19 | Eve |  Volné dessy - CELEBRITY
Autor: Eve
S kým/čím: NINA DOBREV
Barvy: modrá, šedá - světlý dess
Můj žvást: Tak zase tu delší dobu nic nebylo...tak tu pro Vás máme design s Ninou¨. Je takový celkem jednoduchý, nepřeplácaný - celkem se mi líbí ;)

Jak se líbí Vám? (A upřímně prosím! Klidně pište kritiku, budu jen ráda :))


Pokud máte o tento design zájem, tak napište SEM a připište i co chcete napsat na to místo pod Welcome to Fansite about Nina! a já vám sem dám návod jak si design nastavit ;)

Avatar - Emily Osment 0.1

19. května 2011 v 21:20 | Eve |  Avatary
Tak po delší době opět nějaký článek. Tentokrát animovaný avatar s Emily Osment. Mě nepříjde nejhorší :)
Jak se vám líbí?


Nejčastější chyby v grafice

15. května 2011 v 19:09 | Eve |  Návody na grafiku
Vtomhle článku vám chci ukázat nejčastější chyby v grafice (například na designech), kterých se lidé, většinou spíše začátečníci doupouštějí. Je to vlastně postup, jak vyrobit příšerný, nevkusný design X jak vyrobit normální, vkusný, jednoduchý design (neříkám, že je nějak úžasný). Vždy vlevo, je to, co je podle mě špatně, a vpravo dobře. Chápu, že kždý může mít jiný názor, tak mě za to nenadávejte. A uznávám, že to co je jako špatně, je možná trochu přehnané :D

Celý článek

Blend Hilary Duff 0.2

15. května 2011 v 14:10 | Eve |  Blendy
Tak jsme se sestrou zijstili, že už tu dlouho nebyl žádný blend - před chvílí sem sestra dala ten s Katy, tak já teď pro změnu jeden s Hilary...není to teda nic moc..., ale jak se líbí Vám? :)

Kopírovat pouze se zdrojem!
Mějte se ;)

Blend Katy Perry 0.1

15. května 2011 v 13:19 | Lucky* |  Blendy
Tak se Lucky* zase jednou dokopala k dělání nějaké grafiky. Sice už mám hotovej jeden lay, kterej jsem sem chtěla dát jako volnej, ale obávám se, že kdyby ho náhodou někdo chtěl, nešel by nastavit :D. No tak sem dávám tenhle blend, historicky 1. blend s Katy Perry na tomto blogu. Mě osobně se moc nelíbí, ale to je věc vkusu :D.


Co vy na něj?
A moje obvyklá pohrůžka: Kdo to ukradne, tomu hlava upadne! :D


Volný dess - KRISTEN STEWART 0.1

14. května 2011 v 17:59 | Eve |  Volné dessy - CELEBRITY
Autor: Eve
S kým/čím: KRISTEN STEWART
Barvy: fialová, šedá
Můj žvást: No...dá se říct, že ujde. Opět z něj nejsem nijak zvlášť nadšená...ale tak dá se to přežít ;) Když už jsem ho měla skoro hotovej, tak jsem ho prakticky celej překopala a musím říct, že tenhle konečný lay je mnohem lepší než ten předtím, ale jak už jsem řekla - moc se mi nelíbí ;)

Váš upřímný názor? (opravdu napište co si myslíte, klidně kritiku, bude jen ráda, chci znát cizí názory, abych se mohla zlepšovat :))
Pokud máte o tento design zájem, tak napište SEM, že si ho berete a můžete si ho nastavit :)

Jak nastavit tento design?

(celý článek)

Volný dess KE$HA 0.2

12. května 2011 v 20:29 | Eve |  Volné dessy - CELEBRITY
Autor: Eve
S kým/čím: KE$HA
Barvy: fialová, šedá - spíše světlejší
Můj žvást: No tak z tohohle dessu nejsem nijak moc nadšená, ale rozhodně jsem někdy vyrobila i horší ;)

Váš upřímný názor? (prosím pište co se Vám na dessu nelíbí, abych se toho příště vyvarovala :)


O design si napsala Kada. Můžeš si ho nastavit, už je tam dopsaný text co jsi chtěla ;)

Jak nastavit tento design?


(celý článek)


Avatar - FLOWER

11. května 2011 v 18:59 | Eve |  Avatary
Takže dnes sem zase dávám avatar. Animovaný avatar s květinkami, na nic většího jsem neměla čas, jelikož jsem ještě v jedný VGS...;)
Jak se vám líbí? (ale upřímně! ;))

Zdroj obrázku: weheartit.com (úžasná stránka!)

Mějte se.
Eve

Avatar - Miley Cyrus 0.1

9. května 2011 v 19:39 | Eve |  Avatary
Tak včera tu byl design (mimochodem velice si vážim vašich pochvalných komentářů ;)), takže dnes jen něco menšího - animovaný avatar s Miley. Nejdřív jsem se pustila do signatury, ale dopadlo to dost bídně, tak jsem se nakonec rozhodla pro něco jdnoduššího - výseledek posuďtě sami ;)

(Zdroj obrázků: photoshooty.blog.cz)
Mějte se přátelé, Eve

Volný dess - ASHLEY GREENE 0.1

8. května 2011 v 15:29 | Eve |  Volné dessy - CELEBRITY
Autor: Eve
S kým/čím: ASHLEY GREENE
Barvy: světle fialová, růžová, béžová - světlý dess
Můj žvást:Takový jednodušší design na nějakou fan stránku o Ashley...nepříjde mi nejhorší, ale že by to bylo nějaké mistrovské dílo se zdaleka říct nedá :D ;)


Jak se Vám tento design líbí? Co by jste na něm změnili?
Pište do komentářů, Váš názor nás zajímá!

Pokud máte o tento design zájem, tak napište SEM a připište i co chcete napsat na to místo ABOUT THIS SITE.

Mějte se pěkně, Eve

Oddělovače 0.9

7. května 2011 v 17:39 | Eve |  Oddělovače
Takže dneska jsem udělala jenom takovou menší grafiku, do ničeho většího se mi nechtělo puštět...5 oddělovačů v různých barvách ;)
Jak se Vám líbí?

Volný dess - NINA DOBREV 0.1

6. května 2011 v 17:09 | Eve |  Volné dessy - CELEBRITY

Autor: Eve
S kým/čím: NINA DOBREV
Barvy: světle fialová, růžová - světlý dess
Můj žvást: Tak tady je ten slibovaný design s Ninou. Mě osobně nepříjde nejhorší, ale už jsem viděla i lepší designy ;D :)

Jak se líbí Vám?
S čím by jste chtěli designy?
Dávám Vám sem rovnou i návod na nastavení, ovšem v záhlaví je naapsané Lorem Ipsum...takže kdo ho bude chtít napíše si SEM a rovnou připíše i co chce napsat do záhlaví místo zkušebního textu, já to přepíšu a dám jsem obrázky s již určeným textem, který jste si sami napsali...chápete? Pokud ne, dotazy v komentářích.

Jak nastavit tento design?

(celý článek)

Avatar ,,Hmmm, lunch?"

6. května 2011 v 15:49 | Lucky* |  Avatary
Tak jsem zase jednou spatlala nějakou grafiku. Musím říct, že to dopadlo katastrofálně, mě se ten avatar vůbec nelíbí, ale to je jedno :D. Co vy na něj?


Užívejte v klidu a míru, nevydávejte za své, nekraďte atd, atd. Kdo to ukradne, tomu hlava upadne :D

Avatary - Nina Dobrev 0.1

5. května 2011 v 19:49 | Eve |  Avatary
Takže dnes pro vás mám 4 avatary s Ninou Dobrev, tři normální a jeden animovaný, vytvořený z těch třech ;) Jinak s Ninou jsem udělala ještě design, ten se tu s největší pravděpodobností objeví zítra nebo v nejbližší době :)

Jak se Vám avatary líbí?

Eve

Volný dess - MARTIN HARICH 0.1

4. května 2011 v 16:49 | Eve |  Volné dessy - CELEBRITY
Takže tenhle design je takový řekla bych aktuální...když je ta SuperStar. Moc se mi tenhle design nelíbí abych řekla pravdu...ale tak třeba se nějaké fanynce líbit bude ;) Jinak mě osobně hodně udivilo, že měl Martin vypadnout, protože bych řekla že mu fandí nejvíc lidí...no nevim no, tak aspoň že ho tam porota vrátila zpět...(Já osobně mu celkem fandím, ale že bych se rozbrečela, že vypadne to ne...)
A rozhodla jsem se, že sem dám rovnou návod na nastavení, abych to potom nemusela řešit, až design někdo bude chtít, takže si ho můžete nastavit, akorát nám napiště SEM, že si ho berete.

Jak se líbí tento design Vám?

Jak nastavit tento design?

(celý článek)