Duben 2011

Nový design

30. dubna 2011 v 10:29 | Eve |  Site
Ahoj lidi, jak jste si mohle všimnout, je zde nový design. Řekla bych že o dost propracovanější než ten předchozí a celkově působí líp, i sestře příjde lepší ;) Jinak vyráběle jsem ho opět já, Eve...

Jak se líbí Vám? Je lepší než ten předchozí?

Minulý design:

Aktuální design:

Váš GD team

Volný dess - EMILY OSMENT 0.1

16. dubna 2011 v 11:09 | Eve |  Volné dessy - CELEBRITY

Autor: Eve
S kým/čím: EMILY OSMENT
Barvy: světle fialový, bílá - světlý dess
Můj žvást: Takový jemný design...celkem decentní - musím uznat že mi nepřipadá špatný ;)
Jak se líbí vám?

Jinak pokud by ho někdo chtěl, tak ať do komentářů k objednávce napíše i co chce napsat do záhlaví do toho volného místa a jaké chce ty 4 odkazy nahoře.


Pro objednání layoutu klikni ZDE.


Volný dess - DEMI LOVATO 0.3

9. dubna 2011 v 18:49 | Eve |  Volné dessy - CELEBRITY

Autor: Eve
S kým/čím: Demi Lovato
Barvy: fialový, šedá - světlý dess
Můj žvást: Tenhle design jsem musela dělat nadvakrát. Poprvé jsem ho měla už skoro hotovej, ale najednou jsem omylem zmáčkla něco ná klavesnici a celej Photoshop se zavřel. Jasně že jsem to neměla uložený, jak jinak :D Takže jsem to dělala celý znova, ale myslim že to nadruhej pokus dopadlo líp...celkem se mi to líbí ;) Co vám?


Pro objednání layoutu klikni ZDE.

Layouty na objednávku NEVYRÁBÍME!

3. dubna 2011 v 11:47 | GD team
Takže lidi. Jednu věc byste prostě pochopit měli. Laye na objednávku neděláme. Ne, výjimky nejsou! Opravdu, opravdu! Nemá to cenu nám psát. Můžete nám klidně psát stovky prosbných komentářů, ale prostě ne. Navíc většina lidí si myslí, že když nám napíše komentář: ,,Ahojky, uděláš mi dess? Dík.", že jim hned poběžíme udělat lay přímo na míru. Mohli by alespoň slušně poprosit a oslovit nás v množném čísle. Ale stejně, nikomu prostě lay neuděláme na přání. Ani když budete slušně prosit a slibovat hory doly, prostě ne. A to byste konečně mohli ráčit pochopit.
MOŽNÁ zorganizujeme nějakou soutěž, nebo rychlovku, ve které se bude dát vyhrát lay na přání od nás, ale jen tak pro nic za nic každému layout dělat nebudeme. Naschle.
GD team